17 отзывов

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

УкраинаКиевм. Лукьяновка, ул.Семьи Хохловых 8 (Киевский Мотозавод);_______м. Позняки, ул.Ларисы Руденко 6а (БЦ Колизей )
+380505904577
+380684339603
+380935519632
Аренда профессионального строительного оборудования
Корзина

Як швидко обігріти приміщення?

Як швидко обігріти приміщення?

Рекомендації по швидкому обігріву приміщень, об*єктів та споруд з допомогою газових обігівачів

     В зимній період постає питання про обігрів прищіення для виконання робіт (ремонт, шпаклювання, сушка, натяжні стелі) чи просто перебування - у нас є рішення!

https://stroyrent.com.ua/p837015118-gazovaya-pushka-vitals.html

     Вирішити це питання ми пропонуємо обігрівачем, а саме газовим потужністю 50кВт. Даної потужності вистачить щоб нагріти приміщення розміром 4х7метрів, наприклад гараж до комфортної температури в 18-22град. за 10-15хв. Цю саму роботу може виконати і електронагрівач, при чому не потрібно заправляти балон газом, але чи завжди є вхідна достатня електрична потужність?!!

    Теплової потужності в 50кВт вистачить для пітримання комфортної температури у приміщенні до 200 квадратних метрів. 

   До мінусів обігріву газовими "пушками" можна віднести прямий нагрів, тобто продукти згорання не відводяться, а попадають у петловий потік разом з нагрівом приміщення. Ще один відносний мінус це необхідність у балоні з газом, хоча аналогічна проблема виникає також і з дизельними обігрівачами.

   Розхід обігрівача при повній потужності складає 3,63кг/год, тобто звичайний балон на 50 літрів вистачить на 6-7год. Потужність і відповідно розхід можна відрегулювати вентелем на балоні.

Ще один спосіб це використання електричних обігрівачів. Варіанти в залежності від споживаної  і теплової потужності  можна оглянути по ссилці нижче:

https://stroyrent.com.ua/g16058482-teploventelyatory-teplovye-pushki

Найперше, по чому потрібно обирати електричний обігрівач - це наявна потужність у Вашому приміщенні. Якщо це квартира то бажано не підключати обігрівач потужністю більше ніж 5кВт, тому що електропроводка та елетроарматура не розраховані на більшу потужність. У примислових приміщеннях потужність може бути у десятках і сотнях кіловатах доступна для підключення споживачів.

Другие новости